Atribuită Cumpărare directă

LUCRARI DE CABLARE SI CONEXIUNI ELECTRICE

Număr anunț
DA33311952
Autoritate contractantă
SCOALA GENERALA AGRISU MARE (CUI 29050040)
Furnizor / câștigător
SC ELECTRO-MILICA SRL-D (CUI 38320320)
Cod CPV
45311000-0 · Lucrari de cablare si conexiuni electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.600 RON
Valoare atribuită
6.600 RON
Data publicării
22.05.2023 00:00
Data finalizării
25.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.600 RON

din 6.600 RON estimat