Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de cosit Spatii Verzi
- Număr anunț
- DA33312694
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public Ecologie, Peisagistica si Salubrizare Urbana (CUI 44297796)
- Furnizor / câștigător
- BOLDIKI&ZSARIKI S.R.L. (CUI 44338845)
- Cod CPV
- 77310000-6 · Amenajare si intretinere de spatii verzi (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 107.000 RON
- Valoare atribuită
- 107.000 RON
- Data publicării
- 22.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 24.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.