Atribuită Cumpărare directă

Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport

Număr anunț
DA33312797
Autoritate contractantă
COMUNA VADU SAPAT (PRIMARIA) (CUI 16346508)
Furnizor / câștigător
GLOBAL ROUTES EXPERT SRL (CUI 30106721)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.000 RON
Valoare atribuită
33.000 RON
Data publicării
22.05.2023 00:00
Data finalizării
24.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.000 RON

din 33.000 RON estimat