Atribuită Cumpărare directă

Mop bumbac 250g cu coada de lemn

Număr anunț
DA33313584
Autoritate contractantă
CENTRUL DE DETENTIE BRAILA- Tichilesti (CUI 4205599)
Furnizor / câștigător
CRIANCEZ SRL (CUI 27589880)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
502,20 RON
Valoare atribuită
502,20 RON
Data publicării
22.05.2023 00:00
Data finalizării
24.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

502,20 RON

din 502,20 RON estimat