Atribuită Cumpărare directă

Achizitie panze fierastrau.

Număr anunț
DA33314207
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE SALUBRIZARE-VULCAN (CUI 42148836)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
44512900-1 · Varfuri de burghiu, varfuri de surubelnita si alte accesorii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
616,81 RON
Valoare atribuită
616,81 RON
Data publicării
22.05.2023 00:00
Data finalizării
23.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

616,81 RON

din 616,81 RON estimat