Atribuită Cumpărare directă

TECENTRIQ 1200 MG FL*20 ML-ATEZOLIZUMAB

Număr anunț
DA33314572
Autoritate contractantă
SC MEDICAL CENTER GRAL SRL (CUI 14912600)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
Cod CPV
33651500-3 · Imunoseruri si imunoglobuline (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
64.584 RON
Valoare atribuită
64.584 RON
Data publicării
22.05.2023 00:00
Data finalizării
23.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

64.584 RON

din 64.584 RON estimat