Atribuită Cumpărare directă

MASCA LARINGIANA DE UNICA FOLOSINTA CU ACCES GASTRIC SEPARAT - SUPREME (DE GENERATIA A II-A)

Număr anunț
DA33315915
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Copii Dr.Victor Gomoiu (CUI 4283759)
Furnizor / câștigător
ALPHA MEDICAL SRL (CUI 13878004)
Cod CPV
33171110-3 · Masca de anesteziere-reanimare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.000 RON
Valoare atribuită
17.000 RON
Data publicării
22.05.2023 00:00
Data finalizării
23.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.000 RON

din 17.000 RON estimat