Atribuită Cumpărare directă

Inchiriere autogreder16 TO cu lama si scarificator in vederea scarificarii si nivelarii drumurilor

Număr anunț
DA33315942
Autoritate contractantă
COMUNA NAPRADEA (PRIMARIA COMUNEI NAPRADEA) (CUI 4495042)
Furnizor / câștigător
VANERA ROM TRANS SRL (CUI 16060904)
Cod CPV
43220000-1 · Gredere si nivelatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.600 RON
Valoare atribuită
33.600 RON
Data publicării
22.05.2023 00:00
Data finalizării
23.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.600 RON

din 33.600 RON estimat