Atribuită Cumpărare directă

PRODUSE LACTATE

Număr anunț
DA33316271
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN BRANCUSI (CUI 4659374)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
239,70 RON
Valoare atribuită
239,70 RON
Data publicării
22.05.2023 00:00
Data finalizării
23.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

239,70 RON

din 239,70 RON estimat