Atribuită Cumpărare directă

Bublioraft, cotor de 7,5 cm, format A4;Post-it, 76*76mm;Perforator metalic, 30 coli;Bandă corectoare

Număr anunț
DA33316739
Autoritate contractantă
Parchetul de pe langa Tribunalul Dambovita (CUI 4279758)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39541140-9 · Sfori (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
802,46 RON
Valoare atribuită
802,46 RON
Data publicării
22.05.2023 00:00
Data finalizării
23.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

802,46 RON

din 802,46 RON estimat