Atribuită Cumpărare directă

STAGIU INSTRUIRE TALOANE

Număr anunț
DA33317019
Autoritate contractantă
Inpectoratul pentru Situatii de Urgenta "Barbu Stirbei" al judetului Calarasi (CUI 4294090)
Furnizor / câștigător
PROFESIONAL EUROPREST SRL (CUI 32916813)
Cod CPV
80531000-5 · Servicii de formare in domeniul industriei si tehnicii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
22.05.2023 00:00
Data finalizării
23.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat