Atribuită Cumpărare directă

POMPA BUTOI MANUALA ENERGO ZZ

Număr anunț
DA33317955
Autoritate contractantă
TRANSURB S.A .GALATI (CUI 10890801)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI 7424364)
Cod CPV
43800000-1 · Echipament de atelier (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
147,98 RON
Valoare atribuită
147,98 RON
Data publicării
22.05.2023 00:00
Data finalizării
24.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

147,98 RON

din 147,98 RON estimat