Atribuită Cumpărare directă

Achizitie placa tractor, remorca, moto scuter

Număr anunț
DA33319110
Autoritate contractantă
Comuna Barsanesti (CUI 4277994)
Furnizor / câștigător
PATRATEL IMPEX S.R.L. (CUI 12095888)
Cod CPV
44423450-0 · Placute indicatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.135 RON
Valoare atribuită
3.135 RON
Data publicării
23.05.2023 00:00
Data finalizării
24.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.135 RON

din 3.135 RON estimat