Atribuită Cumpărare directă

PRODUSE LACTATE

Număr anunț
DA33323873
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT MANPEL (CUI 29034052)
Furnizor / câștigător
FRIESLANDCAMPINA ROMÂNIA S.A. (CUI 6632642)
Cod CPV
15511100-4 · Lapte pasteurizat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
697,27 RON
Valoare atribuită
697,27 RON
Data publicării
23.05.2023 00:00
Data finalizării
24.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

697,27 RON

din 697,27 RON estimat