Atribuită
Cumpărare directă
BIDON COLECTARE DESEURI 5L
- Număr anunț
- DA33324162
- Autoritate contractantă
- Institutul de Boli Cardiovasculare Prof. Dr. I. M. Georgescu (CUI RO8615184)
- Furnizor / câștigător
- STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
- Cod CPV
- 44616200-3 · Bidoane pentru deseuri (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 518,40 RON
- Valoare atribuită
- 518,40 RON
- Data publicării
- 23.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 24.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.