Atribuită Cumpărare directă

semnalizator podea umeda

Număr anunț
DA33324234
Autoritate contractantă
GRADINITA PP PARADISUL COPIILOR (CUI 43426493)
Furnizor / câștigător
SERVEXPERT SRL (CUI 15677287)
Cod CPV
39831300-9 · Produse de curatat pentru podele (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
193,30 RON
Valoare atribuită
193,30 RON
Data publicării
23.05.2023 00:00
Data finalizării
24.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

193,30 RON

din 193,30 RON estimat