Atribuită Cumpărare directă

Card de memorie SanDisk Ultra microSDHC, 32GB, 100MB/s Class 10 UHS-I + SD Adapter Cod Podus: [SDSQ

Număr anunț
DA33324803
Autoritate contractantă
INSTITUTUL PENTRU TEHNOLOGII AVANSATE (CUI 4204259)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30234600-4 · Memorie flash (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
823,35 RON
Valoare atribuită
823,35 RON
Data publicării
23.05.2023 00:00
Data finalizării
25.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

823,35 RON

din 823,35 RON estimat