Atribuită Cumpărare directă

Monitor + cablu HDMI

Număr anunț
DA33325677
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA PIETELOR SECTOR 2 (CUI 4266235)
Furnizor / câștigător
ULTRA FRESH IMPEX SRL (CUI 29580330)
Cod CPV
42964000-1 · Echipament de birotica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
668,64 RON
Valoare atribuită
668,64 RON
Data publicării
23.05.2023 00:00
Data finalizării
24.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

668,64 RON

din 668,64 RON estimat