Atribuită Cumpărare directă

Leucoplast matase 5 / 5 M

Număr anunț
DA33325687
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Arad (CUI 7422690)
Furnizor / câștigător
IOANA N&M SRL (CUI 15940153)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
367,50 RON
Valoare atribuită
367,50 RON
Data publicării
23.05.2023 00:00
Data finalizării
24.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

367,50 RON

din 367,50 RON estimat