Atribuită Cumpărare directă

FURTUN PLAT REFULARE 1'' (25 MM ) 50 M ENERGO ZZ

Număr anunț
DA33326037
Autoritate contractantă
Apa Serv Valea Jiului S.A. (CUI RO7392416)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI 7424364)
Cod CPV
44165100-5 · Furtunuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
433,30 RON
Valoare atribuită
433,30 RON
Data publicării
23.05.2023 00:00
Data finalizării
24.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

433,30 RON

din 433,30 RON estimat