Atribuită
Cumpărare directă
SAC SPALARE ,,STAR CLEAN"PT MASINA DE SPALAT 38X48 SAC SPALARE ,,STAR CLEAN" PT MASINA DE SPALAT 60X
- Număr anunț
- DA33326827
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BISTRITA (CUI 4347593)
- Furnizor / câștigător
- BRT LMT COMPANY S.R.L. (CUI 42490676)
- Cod CPV
- 18935000-2 · Saci de rufe (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.320 RON
- Valoare atribuită
- 3.320 RON
- Data publicării
- 23.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 24.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.