Atribuită Cumpărare directă

Monitor LED AOC CU34G2X/BK 34" WQHD VA 1ms 21:9 3000:1 144Hz FreeSync BlacK ref.15274

Număr anunț
DA33326898
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
Furnizor / câștigător
LAPTOP AID SRL (CUI 27443484)
Cod CPV
32323100-4 · Monitoare video color (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.951,11 RON
Valoare atribuită
1.951,11 RON
Data publicării
23.05.2023 00:00
Data finalizării
24.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.951,11 RON

din 1.951,11 RON estimat