Atribuită
Cumpărare directă
Colectare date nomenclator stradal RENNS
- Număr anunț
- DA33327733
- Autoritate contractantă
- Comuna Vulturesti (CUI 15911360)
- Furnizor / câștigător
- ARENA TOPOCAD S.R.L. (CUI 40398100)
- Cod CPV
- 48612000-1 · Sistem de gestiune a bazelor de date (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34.000 RON
- Valoare atribuită
- 34.000 RON
- Data publicării
- 23.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 24.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.