Atribuită Cumpărare directă

Umbrela

Număr anunț
DA33328646
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI - SALAJ (CUI 17090997)
Furnizor / câștigător
DELIAS DELUXE SRL (CUI 28478057)
Cod CPV
39295200-8 · Umbrele de ploaie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
819,25 RON
Valoare atribuită
819,25 RON
Data publicării
23.05.2023 00:00
Data finalizării
24.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

819,25 RON

din 819,25 RON estimat