Atribuită Cumpărare directă

DISPENSER AUTOMAT INCALTAMINTE SI DISPENSER HARTIE JOHNNY III

Număr anunț
DA33328680
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VRANCEA (CUI 17101530)
Furnizor / câștigător
CLEANING STUFF S.R.L. (CUI 42561661)
Cod CPV
18830000-6 · Incaltaminte de protectie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.208,76 RON
Valoare atribuită
1.208,76 RON
Data publicării
23.05.2023 00:00
Data finalizării
24.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.208,76 RON

din 1.208,76 RON estimat