Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIONARE CARTUSE TONERE, PIESE SI ECHIPAMENTE PENTRU COMPUTERE

Număr anunț
DA33328768
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BIRZAVA (CUI 29039998)
Furnizor / câștigător
MARGENTA TRADE & SERVICE SRL (CUI 21987363)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.904 RON
Valoare atribuită
2.904 RON
Data publicării
23.05.2023 00:00
Data finalizării
24.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.904 RON

din 2.904 RON estimat