Atribuită Cumpărare directă

oglinzi rutiere stradale diametru 80 cm

Număr anunț
DA33328820
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI OLTENITA (CUI 4294103)
Furnizor / câștigător
JUST TOP OFFICE S.R.L. (CUI 44958081)
Cod CPV
34992200-9 · Indicatoare rutiere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.954,52 RON
Valoare atribuită
1.954,52 RON
Data publicării
23.05.2023 00:00
Data finalizării
24.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.954,52 RON

din 1.954,52 RON estimat