Atribuită Cumpărare directă

ROBINET PENTRU CISMEA 900066

Număr anunț
DA33329105
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL AL SATULUI "DIMITRIE GUSTI (CUI 4754848)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44411100-5 · Robinete (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
271,43 RON
Valoare atribuită
271,43 RON
Data publicării
23.05.2023 00:00
Data finalizării
24.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

271,43 RON

din 271,43 RON estimat