Atribuită Cumpărare directă

Construire si dotare Casa Mortuara in com.Ciucurova jud Tulcea

Număr anunț
DA33329980
Autoritate contractantă
Comuna Ciucurova (CUI 4508592)
Furnizor / câștigător
FINATTI S.R.L. (CUI 2649030)
Cod CPV
45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
487.220,28 RON
Valoare atribuită
487.220,28 RON
Data publicării
24.05.2023 00:00
Data finalizării
26.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

487.220,28 RON

din 487.220,28 RON estimat