Atribuită Cumpărare directă

Ace punctie biopsie pentru pistol MEDGUN/BARD MAGNUM

Număr anunț
DA33330197
Autoritate contractantă
SPITALUL DE URGENTA PETROSANI (CUI 4374873)
Furnizor / câștigător
TRANS-MENTOR SRL (CUI 18284932)
Cod CPV
33141323-0 · Ace de biopsie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252,95 RON
Valoare atribuită
252,95 RON
Data publicării
24.05.2023 00:00
Data finalizării
25.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

252,95 RON

din 252,95 RON estimat