Atribuită Cumpărare directă

Electrozi defibrilare ADULTI Lifepack /EDAN/ Reanibex/Medtronic/Cardioline/Mindray / COMEN

Număr anunț
DA33332123
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
MEDCLAS TRADING SRL (CUI 17149792)
Cod CPV
31711140-6 · Electrozi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.320 RON
Valoare atribuită
9.320 RON
Data publicării
24.05.2023 00:00
Data finalizării
25.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.320 RON

din 9.320 RON estimat