Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de proiectare bransamente retele apa-canal"Asigurare utilitati pentru sala educatie fizica
- Număr anunț
- DA33333773
- Autoritate contractantă
- COMUNA ULMI (CONSILIUL LOCAL ULMI) (CUI 4344651)
- Furnizor / câștigător
- PRIMAVERA URBAN CONSULTING S.R.L. (CUI 33845338)
- Cod CPV
- 71330000-0 · Diverse servicii de inginerie (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.900 RON
- Valoare atribuită
- 7.900 RON
- Data publicării
- 24.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 25.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.