Atribuită Cumpărare directă

Pachet alimente Ziua Eroilor 25 mai 2023

Număr anunț
DA33333811
Autoritate contractantă
ORASUL VICTORIA (CUI 4523207)
Furnizor / câștigător
CRAZY SON SRL (CUI 21608281)
Cod CPV
15890000-3 · Diverse produse alimentare si produse uscate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
161,84 RON
Valoare atribuită
161,84 RON
Data publicării
24.05.2023 00:00
Data finalizării
24.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

161,84 RON

din 161,84 RON estimat