Acasă · Licitații
· Pachete software pentru sisteme de operare pentru computere personale (PC) (Rev.2)
Atribuită
Cumpărare directă
Licenta operare WINDOWS 10PRO, livrare si instalare sistem desktop
- Număr anunț
- DA33334507
- Autoritate contractantă
- S.C. PIETE SI TARGURI CRAIOVA S.R.L. (CUI 28001235)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 48624000-8 · Pachete software pentru sisteme de operare pentru computere personale (PC) (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 252,09 RON
- Valoare atribuită
- 252,09 RON
- Data publicării
- 24.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 25.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.