Atribuită Cumpărare directă

BEC BUNSEN CU ROBINET REGLARE GAZ NATURAL

Număr anunț
DA33335639
Autoritate contractantă
COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE DUNAREA BRAILA (CUI RO7179966)
Furnizor / câștigător
SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
Cod CPV
33793000-5 · Sticlarie pentru laborator (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
319,02 RON
Valoare atribuită
319,02 RON
Data publicării
24.05.2023 00:00
Data finalizării
25.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

319,02 RON

din 319,02 RON estimat