Atribuită
Cumpărare directă
HALAT POLAR PERSONALIZAT CU BRODERIE
- Număr anunț
- DA33335979
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC PANAIT SIRBU (CUI 4316295)
- Furnizor / câștigător
- IZVORU-PRODCOM SRL (CUI 32520966)
- Cod CPV
- 18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.044 RON
- Valoare atribuită
- 5.044 RON
- Data publicării
- 24.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 25.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.