Atribuită Cumpărare directă

D(+)-Glucoza monohidrat pentru microbiologie

Număr anunț
DA33337593
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
15622100-5 · Glucoza si produse pe baza de glucoza (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
146,25 RON
Valoare atribuită
146,25 RON
Data publicării
24.05.2023 00:00
Data finalizării
29.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

146,25 RON

din 146,25 RON estimat