Atribuită Cumpărare directă

CHINGA DE RIDICARE 2T/ 4M

Număr anunț
DA33337702
Autoritate contractantă
APASERV SATU MARE S.A. (CUI RO16844952)
Furnizor / câștigător
PRACTIKER BILLA SRL (CUI 15012941)
Cod CPV
42410000-3 · Echipamente de ridicare si de manipulare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168,08 RON
Valoare atribuită
168,08 RON
Data publicării
24.05.2023 00:00
Data finalizării
25.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168,08 RON

din 168,08 RON estimat