Atribuită Cumpărare directă

ACETYLTHIOCHOLINE IODIDE>= 99.0%

Număr anunț
DA33338651
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
24310000-0 · Produse chimice anorganice de baza (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
186,76 RON
Valoare atribuită
186,76 RON
Data publicării
24.05.2023 00:00
Data finalizării
30.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

186,76 RON

din 186,76 RON estimat