Atribuită Cumpărare directă

HUSE SCAUN auto pentru autoturismele din cadrul centrului CSS ALEXANDRA ONESTI

Număr anunț
DA33338666
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Bacau (CUI 8550000)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
19000000-6 · Produse din piele, materiale textile, din plastic si din cauciuc (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
268,91 RON
Valoare atribuită
268,91 RON
Data publicării
24.05.2023 00:00
Data finalizării
25.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

268,91 RON

din 268,91 RON estimat