Atribuită
Cumpărare directă
Imprejmuire gard pentru diferite obiective din domeniul public comuna Vladesti, Valcea
- Număr anunț
- DA33338940
- Autoritate contractantă
- COMUNA VLADESTI (CUI 2540635)
- Furnizor / câștigător
- FERATI FOR STAR S.R.L. (CUI 47128783)
- Cod CPV
- 34928200-0 · Garduri (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 130.613,63 RON
- Valoare atribuită
- 130.613,63 RON
- Data publicării
- 24.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 25.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.