Atribuită
Cumpărare directă
Cartus toner Xerox Black cap. mare 006R04403 pt. B230/B225/B235; cap. 3.000 pag OEM:006R04403
- Număr anunț
- DA33339298
- Autoritate contractantă
- Agentia Nationala pentru Dezvoltarea Infrastructurii in Sanatate (CUI 46481999)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.650 RON
- Valoare atribuită
- 2.650 RON
- Data publicării
- 24.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 25.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.