Atribuită Cumpărare directă

Panou de informare pt obiectivul de inv. MODERNIZARE ULITE IN SATELE SOMES-GURUSLAU SI TRANIS

Număr anunț
DA33339353
Autoritate contractantă
COMUNA NAPRADEA (PRIMARIA COMUNEI NAPRADEA) (CUI 4495042)
Furnizor / câștigător
DIRECT TARGET SRL (CUI 15270916)
Cod CPV
30192170-3 · Panouri de afisare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
924,36 RON
Valoare atribuită
924,36 RON
Data publicării
24.05.2023 00:00
Data finalizării
25.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

924,36 RON

din 924,36 RON estimat