Atribuită Cumpărare directă

39831240-0 Produse de curatenie (Rev.2)

Număr anunț
DA33339461
Autoritate contractantă
Şcoala Gimnazială "Gelu Romanul" Dabaca, jud. Cluj
Furnizor / câștigător
ACE DISTRIBUTION SRL (CUI 32231046)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.346,70 RON
Valoare atribuită
1.346,70 RON
Data publicării
24.05.2023 00:00
Data finalizării
25.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.346,70 RON

din 1.346,70 RON estimat