Atribuită Cumpărare directă

TRIAMCINOLON S X 1 CREMA cutie x 1 tub x 15 g;(3 ani)

Număr anunț
DA33339549
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC CUGIR (CUI 4331325)
Furnizor / câștigător
MEDIMFARM SA (CUI 1359259)
Cod CPV
33680000-0 · Articole farmaceutice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
279,80 RON
Valoare atribuită
279,80 RON
Data publicării
24.05.2023 00:00
Data finalizării
25.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

279,80 RON

din 279,80 RON estimat