Atribuită
Cumpărare directă
Servicii hoteliere - regim pensiune completa, cazare si masa
- Număr anunț
- DA33340626
- Autoritate contractantă
- ORASUL CERNAVODA (CUI 4304568)
- Furnizor / câștigător
- TEHNOEVAL SRL (CUI 24911386)
- Cod CPV
- 55000000-0 · Servicii hoteliere, de restaurant si de vanzare cu amanuntul (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36.697,25 RON
- Valoare atribuită
- 36.697,25 RON
- Data publicării
- 25.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 29.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.