Atribuită Cumpărare directă

Pachet Vopsea SAVANA ULTRAREZIST + AMORSĂ

Număr anunț
DA33341581
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL AL SATULUI "DIMITRIE GUSTI (CUI 4754848)
Furnizor / câștigător
HORNBACH CENTRALA SRL (CUI 17777320)
Cod CPV
44800000-8 · Vopsele, lacuri si masticuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.025,21 RON
Valoare atribuită
4.025,21 RON
Data publicării
25.05.2023 00:00
Data finalizării
29.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.025,21 RON

din 4.025,21 RON estimat