Atribuită Cumpărare directă

FLYER A4

Număr anunț
DA33341819
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL "DRAGAN MUNTEAN" DEVA (CUI 4374814)
Furnizor / câștigător
PETTIT ALCONS S.R.L. (CUI 39232863)
Cod CPV
22140000-3 · Pliante (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.650 RON
Valoare atribuită
15.650 RON
Data publicării
25.05.2023 00:00
Data finalizării
26.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.650 RON

din 15.650 RON estimat