Atribuită Cumpărare directă

Realizare retea locala si acces la internet Centru de recuperare Neuromotorie

Număr anunț
DA33341937
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
Furnizor / câștigător
NETCOM ACTIV SRL (CUI 13151595)
Cod CPV
45311000-0 · Lucrari de cablare si conexiuni electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.469,31 RON
Valoare atribuită
10.469,31 RON
Data publicării
25.05.2023 00:00
Data finalizării
26.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.469,31 RON

din 10.469,31 RON estimat