Atribuită
Cumpărare directă
Servicii verificare tehnica de calitate a proiectului tehnic si detaliilor de execxutie
- Număr anunț
- DA33342426
- Autoritate contractantă
- ORASUL GAESTI (CUI 4279774)
- Furnizor / câștigător
- PLANICOM STUDIO SRL (CUI 15503124)
- Cod CPV
- 71328000-3 · Servicii de verificare a proiectelor de structuri portante (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.637 RON
- Valoare atribuită
- 22.637 RON
- Data publicării
- 25.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 26.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.